10/23/2016

Srebrny i brązowy medal Mistrzostw Polski juniorów jedzie do Bielska!

Alex Dubiel został wicemistrzem Polski, a Kamil Kondysiak brązowym medalistą Mistrzostw Polski Karate Kyokushin juniorów młodszych w konkurencji kata.

Mistrzostwa Polski odbyły się 22 października 2016 roku w Olsztynie. Dzięki dobrej postawie całej ekipy, w tym zakwalifikowaniu się do ósemek zawodów kumite Karola Gabryluka oraz Kamila Kondysiaka, Bielski Klub Karate Kyokushin zajął drużynowo wysokie drugie miejce.

Kamil Kondysiak po świetnej walce w dogrywce przegrał wejście do czwórki medalowej i zajął ostatecznie 5 miejsce, Karol Gabryluk za nieprzepisową za mocną  technikę 10 sekund przed końcem wygrywanej walki dostał ostrzeżenie i nie wszedł do czwórki finałowej, zajął ostatecznie 8 miejsce, Paweł Grzędziński przez nieprzepisową technikę kolanem nokautuje przeciwnika i zostaje zdyskwalifikowany, lecz odnosi świetny wynik w kata - 5 miejsce. Świetnie prezentuje się też nasz senior w kategorii open Filip Wrzeszcz, który przegrywa po dogrywce z zawodnikiem z Wrocławia.

"Jesteśmy dumni i szczęśliwi z postawy naszych zawodników. Osiągnięcie takiego wyniku na Mistrzostwach Polski wymagało zaangażowania i wiele godzin ciężkiego treningu. Dziękuję zawodnikom za świetny start i rodzicom za pomoc w przygotowaniach" - powiedział Sławomir Dubiel, prezes BKKK

Walki finałowe Mistrzostw Polski Karate Kyokushin w Olsztynie - pierwsza walka: Karol Gabryluk o wejście do półfinału:

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.