5/21/2016

BKKK na Mistrzostwach Europy w Warnie

W dniach 21-22.05.2016 odbyły się Mistrzostwa Europy IKO Karate Kyokushin w Warnie. Ekipa z Bielska wykonała plan zajmując medalowe miejsca - 3 miejsce drużynowo w team kata oraz 3 miejsce indywidualnie w kumite.

Zawodnicy Bielskiego Klubu Karate Kyokushin na podium XXX Mistrzostw Europy karate Kyokushin 21-22.05.2016. Warna Bułgaria. W turnieju wzięło udział 640 zawodników z 24 krajów, a wśród uczestników czterech juniorów bielskiego klubu.

Karol Gabryluk zdobył brązowy medal w kategorii -75 kg kumite, Kamil Kondysiak, Alex Dubiel, Paweł Grzędziński zdobyli brązowy medal w kata bunkai Team ( drużynowym), ponadto Kamil Kondysiak zajął 4 miejsce w kata indywidualnym.

"Jesteśmy dumni z naszej młodej drużyny kata Team, którzy poradzili sobie z seniorami. Po finale tytuł Mistrza Europy zdobyła drużyna z Bułgarii, drugie miejsce Węgry i trzecie nasza ekipa z Bielska-Białej" - informuje Sławomir Dubiel, prezes Bielskiego Klubu Karate Kyokushin.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.