5/14/2016

II Puchar Śląska Karate Kyokushin, Ruda Śląska 14.05.2016r.

14 maja 2016 odbył się II Puchar Śląska Karate Kyokushin dzieci i młodzieży w Rudzie Śląskiej. Wystartowała rekordowa ilość 280 zawodników z 28 klubów z całego Śląska. Karatecy z Bielska-Białej zdobyli 9 złotych medali, 3 srebrne oraz 5 brązowych i zajęli drużynowo 2 miejsce.

14 maja 2016 odbył się II Puchar Śląska Karate Kyokushin dzieci i młodzieży w Rudzie Śląskiej. Wystartowała rekordowa ilość 280 zawodników z 28 klubów z całego Śląska. Karatecy z Bielska-Białej zdobyli 9 złotych medali, 3 srebrne oraz 5 brązowych i zajęli drużynowo 2 miejsce.

Wyniki:

Maciej Zaniewski - najmłodszy nasz zawodnik, rocznik 2009 mistrzostwo ŚIąska - I miejsce kumite, Krystian Pochopień I miejsce kumite, Mateusz Pochopień I miejsce kumite, Mateusz Janoszek I Kumite i I miejsce kata, Wojciech Zaniewski I miejsce kumite i III miejsce kata, Wojciech Lach I miejsce kumite, Vanessa Wróbel I miejsce kumite i II miejsce kata, Wiktoria Błachno I miejsce kumite, Alex Dubiel I miejsce kata, Karol Gabryluk II miejsce kumite, Kamil Kondysiak II miejsce kata, Filip Madzia III miejsce kumite, Kacper Korzus III miejsce kumite, Kamil Gołąb III miejsce kumite, Klara Skwarna III miejsce kumite, Cader Paweł III miejsce kumite.

Poza strefą medalową uplasowali się Paweł Grzędziński IV miejsce kata, Kamil Ostrowski 5-8 miejsce kumite, Filip Mostowski, Szymon Motyka oraz Mateusz Pawlus.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.