5/7/2022

XXIII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa

Turniej pełnych przepisach Japońskich!

23 edycja Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa za nami. 470 zawodników z 40 klubów z całej Polski Łotwy, Litwy i Ukrainy oraz 9 osobowa ekipa z Bielskiego klubu karate Kyokushin oraz sędzia krajowy sempai Maciej Śliwa.
Zawody odbyły się w pełnych przepisach japońskich karate kontaktowego od 12 roku życia, nasz team wygrywa  w Józefowie 4 medale 3 🥇złote i 1🥉brązowy:
Małgorzata Łyszczek 1 m 🥇- kumite -45 kg
Jarosław Kryzhievi 1🥇-60 kg 
Jakub Hołdyk 1🥇-70 kg
Dawid Zontek 🥉-40 kg
każdy z zawodników stoczył trzy ciężkie walki, najlepiej z teamu wypadła Małgorzata Łyszczek wygrywając swoje wszystkie walki przed regulaminowym czasem 
Gratulacje 👏👏👏!!!
Poza podium kata Miłosz Śliwa, Stanisław Nędza nie zakwalifikował się do 4- ki finałowej po wygranych dwóch walkach !!! Katia, Mariusz, Karol, odpadli w eliminacjach.
Start naszych zawodników był kolejnym mocnym sprawdzianem przed IV Pucharem Beskidów który odbędzie się w stolicy podbeskidzia w Bielsku-Białej 4.06.2022 w 
Hali BKS Stal przy ulicy Rychlińskiego 19 gdzie nasz klub wraz miastem jest gospodarzem tego wydarzenia na które ⛩ wszystkich serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam 
prezes BKKK
Sławomir Dubiel

Ta strona używa cookie

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgadzam się Polityka cookie