7/26/2022

Obóz 2022 Mikoszewo

Ważne informacje!

Data i miejsce wyjazdu
12.08.2022 o godz. 05:45 dolna płyta PKS w Bielsku Białej.

Autokar
Przy sobie mamy małą walizkę oraz plecak na plecach, nic w rękach dodatkowo. Rodziców prosimy, aby nie utrudniali nam wsiadania (nie blokowali przejścia, nie wchodzili do autokaru).

Bagaż podręczny
Najlepiej plecak, gdyż praktyczny na wycieczki. Zabieramy coś do picia, jedzenie (nie chipsy),chusteczki do nosa lub mokre chusteczki, można małą poduszkę. Proszę uważać dając dziecku elektroniczne gadżety: telefon, my nie ponosimy odpowiedzialności za zepsucie i zaginięcie! Plecak nie powinien być zapakowany maksymalnie, gdyż w drodze powrotnej mamy problem z włożeniem prowiantu. Dobrym pomysłem jest danie dziecku butelki z filtrem na wodę.

Bagaż główny
Nie większy niż 50x30x25cm, torba lub walizka na kółkach takiej wielkości, aby dziecko samo ją pociągnęło (wychowawca nie jest w stanie ciągnąć 14 walizek), dlatego proszę spakować dziecko rozsądnie. Należy mieć kilka lekkich rzeczy, długie spodnie, krótkie,2 bluzy lub polar, klapki lub sandały, adidasy, strój kąpielowy, strój sportowy, czapkę letnią, ręcznik plażowy i kąpielowy, kosmetyki, pidżamę, worek na buty, ręcznik duży i mały, sprzęt indywidualny do treningów karate (ochraniacze, karategi).

Lekarstwa
Zalecam, aby dać dziecku w woreczku leki np. przeciwgorączkowe, na katar, kaszel, ból gardła - hascosept spray lub tabletki, wapno, maść na ukąszenia, aviomarin w podróż - obowiązkowo, jeśli dziecko tego wymaga - woreczek zawiązany i podpisany (będzie przechowywany u pani pielęgniarki). Jeśli dziecko zażywa leki codziennie to opisać i będzie dawkowała pielęgniarka lub wychowawca (gdy leki trzeba zażyć w podróży proszę dać do bagażu podręcznego). Zdarza się, że dziecko w dniu wyjazdu bierze antybiotyk- proszę to zgłosić wychowawcy. W razie choroby pani pielęgniarka idzie do lekarza i będziemy kontaktować się z Państwem - w sprawie podania jakiegoś leku - nie trzeba karty magnetycznej wystarczy PESEL z kraty uczestnika.

Ta strona używa cookie

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgadzam się Polityka cookie