26.11.2017

III Otwarte Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin - podsumowanie.

25 listopada 2017 roku w pięknej okolicy, na nowoczesnej hali GOSiR w Wilkowicach koło Bielska-Białej, odbyło się III Otwarte Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin.

W tym roku na turniej zapisała się rekordowa liczba uczestników bo aż 227, z czego do weryfikacji zgłosiło się 213 zawodników. Do Wilkowic przybyły ekipy z 24 ośrodków karate z całej Polski, a także mocna ekipa z Łotwy oraz z Ukrainy. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach kata oraz kumite. Sędzią głównym był shihan Paweł Juszczyk.

Klasyfikację drużynową wygrał Bielski Klub Karate Kyokushin przed KSW Bushi oraz Małopolskim Klubem Karate Kyokushin. Zawodnicy z Bielska-Białej zdobyli łącznie 25 medali, z czego 6 miało kolor złoty, 6 srebrny oraz 13 brązowy.

Turniej rozgrywany był na dwóch tatami, przed każda z mat stał ekran, na którym wyświetlała się aktualna walka oraz osiem kolejnych, dzięki czemu zawodnicy mogli dokładnie zaplanować rozgrzewkę. Wszystko szło bardzo sprawnie. Trzech pierwszych zawodników z każdej kategorii otrzymało dyplomy oraz okazałe puchary. Każdy z uczestników turnieju otrzymał drobny, aczkolwiek oryginalny upominek.

"Zakończyło się III Otwarte Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin. Chciałem w imieniu swoim i zarządu klub podziękować wszystkim uczestnikom oraz obsłudze technicznej turnieju. Zrobiliście super robotę i jesteście wielcy, każdy z was bez względu na zadanie, czy przy macie, czy przy komputerze - jestem dumny z takiej ekipy. Zaprezentowaliście nas nie tylko jako klub, ale jako ludzi zorganizowanych, potrafiących rozegrać zawody z kilkoma organizacjami karate. Wszyscy byli pod wrażeniem, jeszcze raz dziękuje"  - powiedział po turnieju prezes BKKK Sławomir Dubiel.

Oficjalne wyniki III Grand Prix Beskidów znajdziesz tutaj.
Galeria fotografii z turnieju jest tutaj.


Ta strona używa cookie

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgadzam się Polityka cookie