09.03.2019

Popisowy występ zawodników BKKK na turnieju w Bielsku-Białej

9 marca 2019 w Bielsku-Białej odbył się V Puchar Podbeskidzia Oyama Karate. Organizatorem tego wydarzenia był Klub Karate Mawashi oraz Małopolski Klub Karate.

Do stolicy Podbeskidzia przybyło ponad 200 zawodników z 9 ośrodków karate. Zmagania odbywały się w konkurencjach kumite oraz w kata, przy czym nasi zawodnicy uczestniczyli tylko w kumite z uwagi na inne układy kata w federacji Oyama.

Gościnne występy na turnieju federacji Oyama nasi zawodnicy zdali na piątkę z plusem i...  trochę nadużyli gościnności ;) 18 zawodników BKKK, pod kierownictwem shihan Sławomira Dubiela, zdobyło łącznie 14 medali, w tym 7 złotych, 2 srebrne oraz 5 brązowych.

Rywalizacja przebiegała bardzo sprawnie na 4 matach, brawo dla organizatora za odseparowanie turnieju kata oraz kumite. Zawodnicy nie biorący udziału w kata (czyli cały nasz klub) mogli spokojnie przyjechać na godzinę 13.00 bez kilkugodzinnego oczekiwania na walki kumite.

Na turnieju w sędziowaniu pomagała trójka naszych sędziów: sensei Alex Dubiel, senpai Filip Wrzeszcz oraz senpai Bartek Gawłowski.

Wyniki indywidualne:

medale złote
Iwo Styrna
Jakub Hołdyk
Paweł Cader
Wojciech Zaniewski
Igor Blacha
Wojciech Lach
Kamil Ostrowski

medale srebrne
Maciej Zaniewski
Franciszek Gawłowski

medale brązowe
Marcel Gancarski
Stanisław Nędza
Kacper Korzus
Mikołaj Śliwa
Wojciech Dzierżawa

Zawodnicy poza strefą medalową:
Kacper Mrowiec
Grzegorz Dzierżawa
Miłosz Śliwa
Leon JagodzińskiTa strona używa cookie

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgadzam się Polityka cookie