3/17/2019

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Wołów, 17.03.2019

Trzech zawodników BKKK wraca z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików z trzema medalami.

Tegoroczna edycja Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików odbyła się 17 marca w Wołowie. Bielski KKK reprezentowało trzech zawodników, wszyscy pod czujnym okiem shihana Sławomira Dubiela, wywalczyli miejsce na podium.

Illia Kuchieravyi w półfinale trafił na Cezarego Sypienia, sporo cięższego i o głowę wyższego zawodnika. Ciężko było cokolwiek zrobić. Ilia dzielnie walczył, jednak musiał uznać wyższość zawodnika z Wrocławia i ostatecznie zdobył brązowy medal.

Igor Blacha dotarł do finału, w którym zmagał się z tym samym zawodnikiem co Illia. Walka była wyrównana, niestety Igor doznał kontuzji kolana, i pojedynek został przerwany. Zatem Igorowi przypadło w udziale wysokie drugie miejsce.

Wojtek Zaniewski przebił się do półfinału w którym toczył zaciętą walkę z Kazimierzem Wiatrowskim z Wrocławia. Po regulaminowym czasie sędziowie wskazali jeden do trzech remisów na Wojtka. W dogrywce nasz zawodnik miał optyczną przewagę, jednak jak się wydaje na ostateczną decyzję sędziów wpłynęło ostatnie 15 sekund walki. Wskazanie sędziów 1:3 i brązowy medal Wojtka. Ponadto Wojtek startował w KATA, gdzie zajął 6 miejsce na 24 startujących.

Drużynowo BKKK zajął wysokie 5 miejsce w stawce 17 klubów.
Dziękujemy zawodnikom za medale i emocje, shihanowi za doskonałe przygotowanie naszych wojowników.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.