Ranking

Rankingi zawodników Bielskiego Klubu Karate Kyokushin, rok 2019.
Ranking za rok 2018 został przeniesiony do archiwum, znajdziesz go w dolnej części tej strony.

Ranking #1
Punkty są przyznawane za miejsca medalowe w zawodach krajowych i międzynarodowych w roku 2019.

Uwaga! W roku 2019 zmieniamy nieco zasady punktowania w stosunku do poprzednich lat. Punktowane są konkurencje kumite i kata, według klucza:
  • turnieje typu Mistrzostwa Europy oraz Puchar Europy: 1 miejsce 20 punktów, 2 miejsce 10 punktów oraz 3 miejsce 5 punktów
  • turnieje typu Mistrzostwa Polski oraz Puchar Polski: 1 miejsce 10 punktów, 2 miejsce 5 punktów oraz 3 miejsce 3 punkty
  • turnieje ogólnopolskie oraz międzynarodowe: 1 miejsce 5 punktów, 2 miejsce 3 punkty oraz 3 miejsce 1 punkt

1
Miłosz Śliwa19 pkt


2
Wojciech Zaniewski17 pkt

3
Iwo Styrna16 pkt
4
Oskar Witek
14 pkt
4
Igor Blacha
14 pkt
6
Stanisław Nędza
12 pkt

7
Kacper Mrowiec9 pkt
7
Wojciech Lach
9 pkt

9
Maciej Zaniewski 8 pkt
9
Jakub Hołdyk8 pkt

11
Marcel Gancarski7 pkt
11
Grzegorz Dzierżawa7 pkt
13
Mikołaj Śliwa6 pkt
13
Kamil Ostrowski6 pkt
15
Paweł Cader  5 pkt
15
 Leon Jagodziński
5 pkt

15
Oliwer Siuda
5 pkt


15
Natalia Mulec
5 pkt


15
Maksymilian Dąbrowski
5 pkt

20
Franciszek Gawłowski3 pkt

20
Martyna Halama
3 pkt


20
Illia Kuchieravyi3 pkt

23
Kacper Korzus2 pkt

24
Karolina  Gibas
1 pkt


24
Wojciech Dzierżawa
1 pkt


26
Jan Kowalski
0 pkt


26
Jan Kowalski0 pkt



Ranking #2

W tym rankingu liczą się wygrane walki w turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych wg klucza:

1. Najwyższe miejsce ma zawodnik z największą ilością wygranych walk.
2. W przypadku równej ilości wygranych wyższe miejsce ma zawodnik z większa ilością występów.
3. W przypadku równiej ilości wygranych i równej ilości występów wyższe miejsce ma zawodnik z mniejszą ilością przegranych.

Systematyka X-Y (Z): X- ilość wygranych walk, Y- ilość przegranych walk, Z - ilość startów w turniejach

1
Iwo Styrna
12-1 (4)

2
Wojtek Zaniewski
10-2 (4)


3
Miłosz Śliwa8-5 (5)
4
Igor Blacha
7-3 (5)

5
Wojciech Lach
7-2 (3)

6
Stanisław Nędza
6-3 (5)

7
Kacper Mrowiec 5-3 (4)
8
Marcel Gancarski
4-3 (4)
8
Maciej Zaniewski4-3 (4)
10
Oskar Witek4-3 (3)

11
Jakub Hołdyk4-1 (2)
12
Grzegorz Dzierżawa3-5 (5)
13
Leon Jagodziński3-2 (3)
14
Ilia Kuchieravyi
3-3 (3)


15
Paweł Cader3-1 (2)

15
Mikołaj Śliwa3-1 (2)

15
Kamil Ostrowski
3-1 (2)

18
Wojciech Dzierżawa2-4 (4)

19
Maksymilian Dąbrowski 2-2 (2)

20
Oliwer Siuda2-0 (1)

21
Kacper Korzus1-2 (2)

21
Franciszek Gawłowski1-2 (2)

23
Natalia Mulec1-1 (2)

24
Dawid Zontek1-1 (1)

24
Martyna Halama1-1 (1)

26
 Jakub Howen
0-1 (1)

27
Karolina Gibas
0-2 (1)

28
Jan Kowalski
0-0 (0)

Ta strona używa cookie

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgadzam się Polityka cookie