6/11/2018

Medale na turniejach w Radzionkowie i w Nowym Targu

Zawodnicy BKKK zanotowali kolejne dobre występy na turniejach w Radzionkowie oraz w Nowym Targu.

Pierwszy turniej, czyli Śląska Liga Karate, odbył się w Radzionkowie w sobotę 9 czerwca. W turnieju wzięło udział około 100 zawodników z 9 ośrodków karate. Wszyscy trzej zawodnicy BKKK startujący w tym turnieju stanęli na podium, Wojtek Zaniewski i Oskar Witek nie dali szans rywalom i wywalczyli złoto w kumite. Maciej Zaniewski zdobył brązowy medal.

Zawody były bardzo dobrze zorganizowane, jak zawsze gdy nad turniejem czuwa Rafał Mnich ze swoim systemem obsługi turniejów Fightec. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali plecaki, a medaliści puchary oraz specjalnie zaprojektowane medale.

Drugi turniej odbył się w niedzielę 10 czerwca w Nowym Targu. Organizatorem był Nowotarski Klub Karate Kyokushin Yokozuna. W turnieju wzięło udział przeszło 160 zawodników z 12 ośrodków karate, z organizacji WKO, KWF oraz WKB. Dwaj przedstawiciele BKKK Maciej Zaniewski oraz Wojtek Zaniewski wygrali pewnie wszystkie swoje walki i zajęli pierwsze miejsca w kumite w swoich kategoriach wagowych.

Tutaj również należy wspomnieć, ale nie tylko o doskonałej organizacji,  ale też o wyjątkowej oprawie turnieju i nagrodach. W trakcie zawodów wszyscy zawodnicy zostali poczęstowani wybornymi lodami domowej produkcji. Z kolei finaliści kategorii otrzymali darmowe wejściówki na termy Bania w Bukowinie Tatrzańskiej oraz pamiątkowe koszulki z turnieju. Brawo!

Bilans weekendu - 5 startów, 5 medali, 4 złote, 1 brązowy. Można powiedzieć, iż weekend był nie całkiem stracony ;)

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.