Ranking

Rankingi zawodników Bielskiego Klubu Karate Kyokushin, rok 2022.
Ranking za rok 2021 został przeniesiony do archiwum, znajdziesz go w dolnej części tej strony.

Ranking #1
Punkty są przyznawane za miejsca medalowe w zawodach krajowych i międzynarodowych w roku 2022.

Punktowane są konkurencje kumite i kata, według klucza:
  • turnieje typu Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy oraz Puchar Europy: 1 miejsce 20 punktów, 2 miejsce 12 punktów oraz 3 miejsce 6 punktów
  • turnieje typu Mistrzostwa Polski, Puchar Polski, Międzywojewódzkie MM: 1 miejsce 10 punktów, 2 miejsce 6 punktów oraz 3 miejsce 3 punkty
  • turnieje ogólnopolskie oraz międzynarodowe: 1 miejsce 5 punktów, 2 miejsce 3 punkty oraz 3 miejsce 1 punkt

nrImię i Nazwiskozdobyte punkty
1.Miłosz Śliwa77
2.Igor Blacha41
3.Stanisław Nędza36
4.Jakub Hołdyk34
5.
Skrypka Dmytro26
5.
Veronika Hubarchuk26
7.Dawid Zontek24
7.Maksymilian Dąbrowski24
9.Maksym Ursul20
9.
Placuch Maksymilian20
11.Karol Poniedziałek19
12.Wiktoria Piasecka19
13.Małgorzata Łyszczek18
13.
Daniel Mazur18
13.
Zygmunt Emilka18
17.Vanessa Wróbel16
18.Kryzhevyi Yaroslav15
19.
Jan Roztoczyński14
19.
Mariusz Łyszczek14
21.
Zachary Wawro11
21.
Mazur Mikołaj11
23.
Klimek Oskar10
24.
Salwa Aron9
24.Malwina Korzus9
24.
Dawid Malarz9
24.
Sebastian Pienda9
28.
Fągus Igor8
28.
Jan Soluch8
30.
Demczak Tymoteusz7
30.
Fąferko Antoni7
30.Brunon Czechowski7
33.
Grzegorz Dzierżawa6
33.Mikołaj Śliwa6
35.
Tarnawa Kornelia5
35.Maciej Pazurkiewicz5
35.Nikodem Mołek5
35.Kacper Korzus5
35.
Aleksander Dąbrowski5
35.
Błażej Nycz5
41.
Mierzwa Filip4
41.
Jachimek Antoni4
43.Jan Szeliga3
43.
Kijanek Karolina3
43.
Filip Madzia3
43.Martyna Wadoń3
47.Karolina Kowalczuk2
47.
Hanna Janusek2
49.
Stanisław Popielewicz1
49.
Stanisław Moczek1
49.
Kijanek Paweł1
49.
Skonaczewski Maksymilian1
49.
Jarosław Danieluk1
49.
Głuszek Wojciech1
49.
Tobiasz Kłeczek1
49.
Franciszek Kłeczek1
49.
Jerzy Pacek1
49.
Serbinowski Filip1
49.
Paweł Dybał1
49.
Karolina Kiljanek1
49.
Martyna Tarnawa1
49.
Kacper Antoniak1
49.
Grzegorz Derkach1
49.
Jan Czereczyn1
49.
Ignacy Małachowski1
49.
Emilia Siemiennik1
49.
Mia Misiura1
49.
Adriana Dydyńska1
49.
Masłowski Mikołaj1
49.
Mrowiec Kacper2

Ranking #2

W tym rankingu liczą się wygrane walki w turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych wg klucza:

1. Najwyższe miejsce ma zawodnik z największą ilością wygranych walk.
2. W przypadku równej ilości wygranych wyższe miejsce ma zawodnik z większa ilością występów.
3. W przypadku równiej ilości wygranych i równej ilości występów wyższe miejsce ma zawodnik z mniejszą ilością przegranych.

Systematyka X-Y (Z): X- ilość wygranych walk, Y- ilość przegranych walk, Z - ilość startów w turniejach

nrImię i Nazwiskowalki: (wygrane - przegrane (ilość turniejów))
1.Stanisław Nędza14-5 (8)

2.Hołdyk Jakub14-2 (7)

3.Dawid Zontek12-6 (9)

4.Igor Blacha12-2 (7)

5.Miłosz Śliwa10-6 (8)
6.Weronika Hubarchuk10-3 (5)
7.Małgorzata Łyszczek9-6 (7)

8.Maksymilian Dąbrowski9-2 (5)
9.Klimek Oskar9-2 (4)
10.Karol Poniedziałek8-4 (7)

11.Maksym Ursul8-2 (5)

11.Maksymilian Placuch8-2 (5)
13.Jan Roztoczyński7-2 (3)
14.Dmitro Skrypka6-4 (5)
15.Antoni Fąferko6-2 (3)
16.Daniel Mazur6-3 (3)
17.Sebastian Pienda5-4 (5)
18.Błażej Nycz5-1 (3)
19.Mariusz Łyszczek4-6 (7)

20.Zachary Wawro4-4 (4)

21.Malwina Korzus4-3 (4)

22.Antoni Jachimek4-3 (3)
23.Kryzhevyi Yaroslav4-0 (2)

24.Nikodem Mołek3-4 (5)

25.Dawid Malarz3-4 (4)
26.Grzegorz Dierżawa3-2 (3)
26.Jan Soluch3-2 (3)
26.Emilia Zygmunt3-2 (3)
29.Brunon Czechowski3-3 (3)

29.Kornelia Tarnawa3-3 (3)
29.Tymoteusz Demczak3-3 (3)
32.Filip Mierzwa3-2 (2)
33.Mikołaj Mazur2-5 (5)
33.Wiktoria Piasecka2-5 (5)

35.Grzegorz Dzierżawa2-3 (3)
35.Aron Salwa2-3 (3)
37.Aleksander Dąbrowski2-2 (2)
37.Jan Czereczyn2-2 (2)
39.Vanessa Wróbel2-0 (1)
39.Maciej Pazurkiewicz2-0 (1)

39.Kacper Korzus2-0 (1)

42.Ignacy Małachowski2-1 (1)
43.Nikita Kozhemiakin1-3 (3)
44.Jan Szeliga1-2 (2)
44.Igor Fągus1-2 (2)
44.Jan Prochot1-2 (2)
44.Igor Czereczyn1-2 (2)
48.Oleksandr Hogotyski1-1 (1)
48.Karolina Kijanek1-1 (1)
48.Martyna Wadoń1-1 (1)
48.Tobiasz Kłeczek1-1 (1)
48.Jarosław Daneluk1-1 (1)
53.Grzegorz Derkach1-2 (2)
53.Marek Hynek1-2 (2)
55.Marco Volodko1-1 (1)
55.Kacper Antoniak1-1 (1)
45.Filip Madzia1-1 (1)
58.Martyna Tarnawa0-3 (3)
59.Maksymilian Skonaczewski0-2 (2)
59.Kacper Mrowiec0-2 (2)
59.Hanna Janusek0-2 (2)
59.Wojciech Głuszek0-2 (2)
59.Jerzy Pacek0-2 (2)
59.Bartłomiej Pochopień0-2 (2)
65.Karolina Kiljanek0-2 (1)
65.Mia Misiura0-2 (1)
67.Mikołaj Śliwa0-1 (1)

67.Mateusz Śleziak0-1 (1)
67.Stanisław Popielewicz0-1 (1)
67.Stanisław Moczek0-1 (1)
67.Paweł Kijanek0-1 (1)
67.Maksymilian Skoraczewski0-1 (1)
67.Jarosław Danieluk0-1 (1)
67.Franciszek Kłeczek0-1 (1)
67.Tymon Korczyński0-1 (1)
67.Filip Serbinowski0-1 (1)
67.Emilia Siemiennik0-1 (1)
67.Paweł Dybał0-1 (1)
67.Szymon Dybał0-1 (1)
67.Adriana Dydyńska0-1 (1)
67.Mikołaj Masłowski0-1 (1)
67.Jędrzej Bryniarski0-1 (1)
67.Piotr Krzysztyniak0-1 (1)
67.Nataniel Nitek0-1 (1)

Ta strona używa cookie

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgadzam się Polityka cookie