Ranking #1Punkty są przyznawane za miejsca medalowe w zawodach krajowych i międzynarodowych w roku 2024.
Punktowane są konkurencje kumite i kata, według klucza:
- turnieje typu Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy oraz Puchar Europy: 1 miejsce 20 punktów, 2 miejsce 12 punktów oraz 3 miejsce 6 punktów
- turnieje typu Mistrzostwa Polski, Puchar Polski, Międzywojewódzkie MM: 1 miejsce 10 punktów, 2 miejsce 6 punktów oraz 3 miejsce 3 punkty
- turnieje ogólnopolskie oraz międzynarodowe: 1 miejsce 5 punktów, 2 miejsce 3 punkty oraz 3 miejsce 1 punkt
nr | Imię i Nazwisko | zdobyte punkty | |
1. | Oskar Klimek | 45 | |
|
2. | Miłosz Śliwa | 39 | |
|
3. | Sasza Horodysky | 29 | |
|
4. | Dymytro Skrypka | 23 | |
|
4. | Dawid Malarz | 23 | |
|
6. | Hyhorii Derkach | 19 | |
|
7. | Karolina Gibas | 14 | |
|
8. | Antoni Jachimek | 13 | |
|
9. | Dawid Zontek | 10 | |
|
9. | Stanisław Nędza | 10 | |
|
9. | Antoni Fąferko | 10 | |
|
9. | Igor Czereczyn | 10 | |
|
9. | Liwia Rajewska | 10 | |
|
13. | Igor Fongus | 8 | |
|
13. | Yelyzaveta Siunova | 8 | |
|
15. | Kacper Mrowiec | 7 | |
|
16. | Mateusz Hanula | 6 | |
|
16. | Maciej Pazurkiewicz | 6 | |
|
16. | Zachary Wawro | 6 | |
|
19. | Alex Dubiel | 5 | |
|
19. | Filip Bończak | 5 | |
|
19. | Jan Czereczyn | 5 | |
|
22. | Paweł Grzędziński | 3 | |
|
22. | Karol Poniedziałek | 3 | |
|
22. | Patryk Sarosiek | 3 | |
|
22. | Maksymilian Salwa | 3 | |
|
22. | Mateusz Dutkiewicz | 3 | |
|
27. | Damir Batytskyi | 1 | |
|
27. | Achilles Kawa | 1 | |
|
27. | Aron Salwa | 1 | |
|
27. | Veronika Hubarchuk | 1 | |
|
27. | Karolina Kowalczuk | 1 | |
|
32. | | | |
|
33. | | | |
|
Ranking #2W tym rankingu liczą się wygrane walki w turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych wg klucza:
1. Najwyższe miejsce ma zawodnik z największą ilością wygranych walk.
2. W przypadku równej ilości wygranych wyższe miejsce ma zawodnik z większa ilością występów.
3. W przypadku równiej ilości wygranych i równej ilości występów wyższe miejsce ma zawodnik z mniejszą ilością przegranych.
Systematyka X-Y (Z): X- ilość wygranych walk, Y- ilość przegranych walk, Z - ilość startów w turniejach
|
nr | Imię i Nazwisko | walki: (wygrane - przegrane (ilość turniejów)) |
|
1. | Oskar Klimek | 23-2(8) | |
|
2. | Hyhorii Derkach
| 10-4(6) | |
|
3. | Oleksandr Horodysky
| 9-2(5) | |
|
4. | Miłosz Śliwa | 8-1(4) | |
|
5. | Antoni Fąferko | 6-1(3) | |
|
6. | Antoni Jachimek | 6-3(3) | |
|
7. | Karolina Gibas | 5-4(5) | |
|
8. | Dymytro Skrypka | 5-2(3) | |
|
9. | Mateusz Hanula | 4-3(3) | |
|
10. | Igor Czereczyn | 4-0(2) | |
|
11. | Igor Fongus | 4-1(2) | |
|
12. | Kacper Mrowiec | 3-4(5) | |
|
13. | Stanisław Nędza | 3-1(3) | |
|
14. | Liwia Rajewska | 3-0(2) | |
|
15. | Maksymilian Salwa | 3-2(2) | |
|
15. | Aron Salwa | 3-2(2) | |
|
15. | Mateusz Dutkiewicz | 3-2(2) | |
|
15. | Dawid Zontek | 3-2(2) | |
|
18. | Dawid Malarz | 2-5(5) | |
|
19. | Zachary Wawro | 2-3(3) | |
|
20. | Jan Czereczyn | 2-1(2) | |
|
21. | Maciej Pazurkiewicz | 2-2(2) | |
|
22. | Łukasz Sadyś | 2-0(1) | |
|
23. | Patryk Sarosiek | 2-1(1) | |
|
24. | Olaf Mołek | 1-2(2) | |
|
24. | Bartosz Pochopień | 1-2(2) | |
|
26. | Filip Bończak | 1-0(1) | |
|
26. | Yelyzaveta Siunova | 1-0(1) | |
|
28. | Sebastian Pienda | 1-1(1) | |
|
28. | Tymon Bonk | 1-1(1) | |
|
30. | Tymoteusz Babicki | 1-1(1) | |
|
30. | Veronika Hubarchuk | 1-1(1) | |
|
30. | Wojciech Głuszek | 1-1(1) | |
|
30. | Nikita Koshyniakin | 1-1(1) | |
|
30. | Kacper Fąferko | 1-1(1) | |
|
30. | Karol Poniedziałek | 1-1(1) | |
|
30. | Marko Volodko | 1-1(1) | |
|
37. | Damir Batytskyi | 0-2(2) | |
|
38. | Przemysław Kanikowski | 0-1(1) | |
|
38. | Aleksander Dąbrowski | 0-1(1) | |
|
38. | Amelia Skowon | 0-1(1) | |
|
38. | Brunon Czechowski | 0-1(1) | |
|
38. | Ignacy Małachowski | 0-1(1) | |
|
38. | Jędrzej Bryniarski | 0-1(1) | |
|
38. | Leopold Zimnal | 0-1(1) | |
|
38. | Nikita Borodai | 0-1(1) | |
|
38. | Oleksandr Shepeliev | 0-1(1) | |
|
38. | Przemysław Kańkowski | 0-1(1) | |
|
48. | Ewa Arnold Kawińska | 0-2(1) | |
|
48. | Achilles Kawa | 0-2(1) | |
|
51. | | | |
|