Zawodnicy

Paweł Grzędziński, rocznik 1999, kyu 2

Paweł Grzędziński, rocznik 1999, kyu 2

rok 2017
Mistrzostwa Europy WKB, Rzeszów, październik 2017 - 3 miejsce kata
XXXVII Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego, Dąbrowa Górnicza, marzec 2017 - 2 miejsce kumite, 2 miejsce kata
VII Ogólnopolski Turniej, Rudnik nad Sanem, luty 2017 - 3 miejsce kumite

rok 2016
XIII Puchar Polski Juniorów Młodszych i Młodzików, Ciechanów, grudzień 2016 - 3 miejsce kumite
Mistrzostwa Europy, Warna, Bułgaria, maj 2016 - 3 miejsce kata team

rok 2015

International Karate Friendship, Tokyo, Japonia, listopad 2015 – 4 miejsce kata team
Turniej o Puchar Józefowa, listopad 2015 – 3 miejsce kata
Galizia CUP, Leżajsk, wrzesień 2015 – 1 miejsce kata
Mazovia Cup, Piaseczno, marzec 2015  - 3 miejsce kumite

rok 2014
Puchar Polski, Biała Podlaska, grudzień 2014 – 3 miejsce kumite
Turniej o Puchar Józefowa, listopad 2014 – 3 miejsce kumite
Tataria CUP, Nowa Sarzyna, czerwiec 2014 – 2 miejsce kumite
Mistrzostwa Rudy Śląskiej, maj 2014 – 2 miejsce kumite

rok 2013

Ogólnopolski Turniej, Sosnowiec, grudzień 2013 – 1 miejsce kumite, 3 miejsce kata
Ogólnopolski Turniej, Krosno, maj 2013 – 2 miejsce kumite, 2 miejsce kata
Mazovia CUP, Józefów, kwiecień 2013 – 2 miejsce kumite
Mistrzostwa Śląska, marzec 2013 – 3 miejsce kumite

Alex Dubiel, rocznik 2000, 1 dan

Alex Dubiel, rocznik 2000, 1 dan

rok 2018
Puchar Europy WKB, listopad 2018, Warszawa - 2 miejsce kata
Polish Karate Tournament 6th Tataria CUP, Nowa Sarzyna, czerwiec 2018 - 1 miejsce kata
Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa, kwiecień 2018 - 1 miejsce kata
Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego, Bielsko-Biała, marzec 2018 - 1 miejsce kata
rok 2017
Mistrzostwa Polski Młodzieżowców oraz Mistrzostwa Polski Juniorów, Koszalin, grudzień 2017 - 3 miejsce kata
III Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała, listopad 2017 - 1 miejsce kata
Mistrzostwa Europy WKB, Rzeszów, październik 2017 - 2 miejsce kata
III Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2017 - 1 miejsce kata
Otwarty Turniej o Puchar Solny, Wieliczka, maj 2017 - 2 miejsce kata
XXXVII Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego, Dąbrowa Górnicza, marzec 2017 - 1 miejsce kata
VII Ogólnopolski Turniej, Rudnik nad Sanem, luty 2017 - 1 miejsce kata

rok 2016

XIII Puchar Polski Juniorów Młodszych i Młodzików, Ciechanów, grudzień 2016 - 3 miejsce kata
II Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała, listopad 2016 – 2 miejsce kata
Mistrzostwa Polski, Olsztyn, październik 2016 - 2 miejsce kata
Mistrzostwa Europy, Warna, Bułgaria, maj 2016 - 3 miejsce kata team
Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2016 - 1 miejsce kata
Mazovia CUP Piaseczno, marzec 2016 - 3 miejsce kata
Mistrzostwa Śląska, Ruda Śląska, marzec 2016 - 1 miejsce kata

rok 2015
International Karate Friendship, Tokyo, Japonia, listopad 2015 - 4 miejsce kata team
Puchar Europy, Katowice, listopad 2015 - 1 miejsce kata team, 1 miejsce kata
Ogólnopolski Turniej, Jastrzębie-Zdrój, październik 2015 - 1 miejsce kata
Austrian Open, Wiedeń, Austria, czerwiec 2015 - 1 miejsce kata
Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2015 - 2 miejsce kata
Mazovia Cup, Piaseczno, marzec 2015  - 3 miejsce kata
Mistrzostwa Makroregionu, Ząbkowice Śląskie, marzec 2015 - 2 miejsce kata
Ogólnopolski Turniej, Rudnik nad Sanem, marzec 2015 - 2 miejsce kumite, 1 miejsce kata

rok 2014
Puchar Polski, Biała Podlaska, grudzień 2014 – 2 miejsce kata
Galizia Cup, Leżajsk, wrzesień 2014 – 2 miejsce kata
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Dzierżoniów, marzec 2014 - 2 miejsce kumite, 2 miejsce kata

Kamil Kondysiak, rocznik 2000, 1 dan

Kamil Kondysiak, rocznik 2000, 1 dan

rok 2018
Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego, Bielsko-Biała, marzec 2018 - 2 miejsce kumite

rok 2017
III Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała, listopad 2017 - 2 miejsce kata
Mistrzostwa Europy WKB, Rzeszów, październik 2017 - 1 miejsce kata
Międzynarodowy Turniej 5th Tataria CUP, Nowa Sarzyna, wrzesień 2017 - 1 miejsce kata
Polish Open Galizia CUP,  Leżajsk, czerwiec 2017 - 1 miejsce kata
III Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2017 - 2 miejsce kata
Otwarty Turniej o Puchar Solny, Wieliczka, maj 2017 - 1 miejsce kata
VII Ogólnopolski Turniej, Rudnik nad Sanem, luty 2017 - 2 miejsce kata

rok 2016
XIII Puchar Polski Juniorów Młodszych i Młodzików, Ciechanów, grudzień 2016 - 2 miejsce kata
Puchar Europy, Lublin, listopad 2016 - 3 miejsce kata
II Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała, listopad 2016 - 1 miejsce kata
Mistrzostwa Polski, Olsztyn, październik 2016 - 3 miejsce kata
Mistrzostwa Europy, Warna, Bułgaria, maj 2016 - 3 miejsce kata team, 4 miejsce kata
Mistrzostwa Rudy Śląskiej, maj 2016 - 2 miejsce kata
Mistrzostwa Śląska, Ruda Śląska, marzec 2016 – 2 miejsce kata

rok 2015

Puchar Polski, Gdańsk, grudzień 2015 – 1 miejsce kata
International Karate Friendship, Tokyo, Japonia, listopad 2015 – 4 miejsce kata team
Puchar Europy, Katowice, listopad 2015 – 1 miejsce kata team
Galizia Cup, Leżajsk, wrzesień  2015 – 2 miejsce kata
Austrian Open, Wiedeń, Austria, czerwiec 2015 – 3 miejsce kata
Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2015 – 1 miejsce kumie, 1 miejsce kata
Mistrzostwa Makroregionu, Ząbkowice Śląskie, marzec 2015 – 1 miejsce kata
Ogólnopolski Turniej, Rudnik nad Sanem, marzec 2015 – 1 miejsce kumite, 2 miejsce kata,

rok 2014
Puchar Polski, Biała Podlaska, grudzień 2014 – 1 miejsce kata
Galizia Cup, Leżajsk, wrzesień 2014 – 1 miejsce kata

rok 2013
Ogólnopolski Turniej, Sosnowiec, grudzień 2013 – 1 miejsce kumite, 1 miejsce kata
Tataria Cup, Nowa Sarzyna, wrzesień 2013 – 1 miejsce kata
Galizia Cup, Leżajsk, czerwiec 2013 – 1 miejsce kata

rok 2012
Galizia Cup, Leżajsk, wrzesień 2012 – 3 miejsce kata
Grand Prix Europy, Katowice, czerwiec 2012 3 miejsce kumite

rok 2011
Ogólnopolski Turniej, Niepołomice, grudzień 2011 – 1 miejsce kata
Galizia Cup, Leżajsk, wrzesień 2011 – 3 miejsce kata
Ogólnopolski Turniej, Limanowa, luty 2011 – 1 miejsce kata, 3 miejsce kumite

rok 2010
Galizia Cup, Leżajsk, październik 2010 – 2 miejsce kata
Austrian Open. Wiedeń, Austria, czerwiec 2010 – 1 miejsce kata

Mikołaj Śliwa, rocznik 2005, kyu 6.3

Mikołaj Śliwa, rocznik 2005, kyu 6.3

rok 2019
V Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2019 - 3 miejsce kumite
Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza, Brzostek, czerwiec 2019 - 1 miejsce kumite
V Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2019 - 3 miejsce kumite
II Young Chikara Cup, Wadowice, marzec 2019 - 1 miejsce kumite
V Puchar Podbeskidzia Oyama Karate, marzec 2019 - 3 miejsce kumite

rok 2018
Polish Karate Tournament 7th Tataria CUP, Nowa Sarzyna, czerwiec 2018 - 3 miejsce kumite
IV Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2018 - 1 miejsce kumite
Wiktoria Graca, rocznik 2006, kyu 4.1

Wiktoria Graca, rocznik 2006, kyu 4.1

rok 2020
II Puchar Beskidów Karate Kyokushin,  październik 2020 - 2 miejsce kumite
II Puchar Beskidów Karate Kyokushin,  październik 2020 - 2 miejsce kata
Kamil Trzmielewski, rocznik 2006, kyu 6.1

Kamil Trzmielewski, rocznik 2006, kyu 6.1

rok 2020
40 mistrzostwa Makroregionu Śląskiego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików PZK, październik 2020 - 3 miejsce kumite
Filip Madzia, rocznik 2006, kyu 7.1

Filip Madzia, rocznik 2006, kyu 7.1

rok 2020
XII Międzynarodowy Turniej CARBON CUP, Jastrzębie-Zdrój, listopad 2020 - 2 miejsce kumite
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Karate Kyokushin, Katowice, listopad 2020 - 2 miejsce kumite
II Puchar Beskidów Karate Kyokushin, Bielsko-Biała, październik 2020 - 2 miejsce kumite
40 Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików PZK, Katowice, październik 2020 - 3 miejsce kumite
rok 2019
XI Międzynarodowy Turniej CARBON CUP 2019, Jastrzębie-Zdrój, listopad 2019 - 1 miejsce kumite
Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2019 - 3 miejsce kumite

rok 2018
X Turniej Karate Kyokushin, Jastrzębie-Zdrój, listopad 2018 - 2 miejsce kumite
Międzynarodowy Turniej IV Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2018 - 3 miejsce kumite
Polish Open WKB Galizia CUP, Leżajsk, wrzesień 2018 - 2 miejsce kumite
Polish Karate Tournament 6th Tataria CUP, Nowa Sarzyna, czerwiec 2018 - 2 miejsce kumite
I Metropolitarny Turniej Karate Kyokushin „Metropolia Cup 2018”, Katowice, czerwiec 2018 - 1 miejsce kumite
Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa, kwiecień 2018 - 3 miejsce kumite
Polska Liga Karate i Kickboxingu, Brzeszcze, luty 2018 - 2 miejsce kumite

rok 2017
Polska Liga Karate i Kickboxingu, Brzeszcze, grudzień 2017 - 2 miejsce kumite
III Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała, listopad 2017 - 3 miejsce kumite
XVIII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza, Józefów, listopad 2017 - 3 miejsce kumite
Międzynarodowy Turniej 5th Tataria CUP, Nowa Sarzyna, wrzesień 2017 - 2 miejsce kumite
Polish Open Galizia CUP,  Leżajsk, czerwiec 2017 - 2 miejsce kumite
III Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2017 - 2 miejsce kumite

rok 2016
II Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała, listopad 2016 – 3 miejsce kumite
Turniej Ogólnopolski, Ciechanów, październik 2016 - 3 miejsce kumite
Austrian Open, Wiedeń, czerwiec 2016 – 3 miejsce kumite
Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2016 - 3 miejsce kumite

rok 2015
Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała, listopad 2015 – 3 miejsce kumite
Ogólnopolski Turniej, Jastrzębie Zdrój - 3 miejsce kumite
Puchar Burmistrza, Chrzanów, maj 2015 – 1 miejsce kumite
Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2015 - 1 miejsce kumite

rok 2014
Turniej o Puchar Józefowa, listopad 2014 – 3 miejsce kumite
Mistrzostwa Rudy Śląskiej, maj 2014 - 3 miejsce kumite

Kacper Korzus, rocznik 2006, kyu 7.1

Kacper Korzus, rocznik 2006, kyu 7.1

rok 2020
II Puchar Beskidów Karate Kyokushin,  październik 2020 - 1 miejsce kumite

rok 2019
Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2019 - 2 miejsce kumite
7th Tataria CUP, Nowa Sarzyna, czerwiec 2019 - 1 miejsce kumite
V Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2019 - 1 miejsce kumite
V Puchar Podbeskidzia Oyama Karate, Bielsko-Biała, marzec 2019 - 3 miejsce kumite
II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina, Będzin, marzec 2019 - 3 miejsce kumite

rok 2018
Polska Liga Karate Mamutpro Fighters, Brzeszcze, grudzień 2018 - 1 miejsce kumite
Międzynarodowy Turniej IV Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2018 - 3 miejsce kumite
IV Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2018 - 3 miejsce kumite
IV Ogólnopolski Turniej Sari Cup, Żory, kwiecień 2018 - 2 miejsce kumite
Polska Liga Karate i Kickboxingu, Brzeszcze, luty 2018 - 1 miejsce kumite

rok 2017

Polska Liga Karate i Kickboxingu, Brzeszcze, grudzień 2017 - 1 miejsce kumite
III Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała, listopad 2017 - 2 miejsce kumite

IX Turniej Kumite, Jastrzębie Zdrój, listopad 2017 - 2 miejsce kumite
Międzynarodowy Turniej 5th Tataria CUP, Nowa Sarzyna, wrzesień 2017 - 2 miejsce kumite
III Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2017 - 3 miejsce kumite

rok 2016

II Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2016 - 3 miejsce kumite
Wojtek Zaniewski, rocznik 2007, kyu 3.3

Wojtek Zaniewski, rocznik 2007, kyu 3.3

rok 2020
40 Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików PZK, Katowice, październik 2020 - 1 miejsce kumite
40 Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików PZK, Katowice, październik 2020 - 2 miejsce kata
III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina, Będzin, luty 2020 - 1 miejsce kumite
III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina, Będzin, luty 2020 - 1 miejsce kata

rok 2019
Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików, Włocławek, grudzień 2019 - 2 miejsce kata
Ogólnopolski Turniej Karate RANDORI CUP, Radomsko, listopad 2019 - 3 miejsce kumite
Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2019 - 1 miejsce kata
Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2019 - 2 miejsce kumite
XII Mistrzostwa Europy 2019 All Japan, Győr, Węgry, maj 2019 - 2 miejsce kumite
XII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisław Śl., Wodzisław śląski, maj 2019 - 2 miejsce kumite
XII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisław Śl., Wodzisław śląski, maj 2019 - 2 miejsce kata
XX Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa, Józefów, maj 2019 - 3 miejsce kumite
XX Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa, Józefów, maj 2019 - 2 miejsce kata
Mistrzostwa Polski Oyama PFK, Kraków, kwiecień 2019 - 3 miejsce kumite
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Wołów, marzec 2019 - 3 miejsce kumite
V Puchar Podbeskidzia Oyama Karate, Bielsko-Biała, marzec 2019 - 1 miejsce kumite
II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina, Będzin, marzec 2019 - 1 miejsce kumite
II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina, Będzin, marzec 2019 - 1 miejsce kata

rok 2018
Polska Liga Karate Mamutpro Fighters, Brzeszcze, grudzień 2018 - 1 miejsce kumite
Open Karate Tournament Sosnowiec Cup, Sosnowiec, grudzień 2018 - 3 miejsce kata
X Turniej Karate Kyokushin, Jastrzębie-Zdrój, listopad 2018 - 1 miejsce kumite
Międzynarodowy Turniej IV Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2018 - 2 miejsce kumite
IV Międzynarodowy Turniej Skarżysko-Kamienna CUP, Skarżysko-Kamienna, październik 2018 - 3 miejsce kumite
XVI Ogólnopolski Turniej Karate Karate Kyokushin, Nowy Targ, czerwiec - 1 miejsce kumite
Śląska Liga Karate Dzieci i Młodzieży, Radzionków, czerwiec 2018 - 1 miejsce kumite
IV Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2018 - 1 miejsce kata
VIII Turniej o Puchar Solny, Wieliczka, maj 2018 - 2 miejsce kata, 1 miejsce kumite
IV Ogólnopolski Turniej Sari Cup, Żory, kwiecień 2018 - 1 miejsce kumite
Międzynarodowy Turniej Kobierzyce CUP 2018, Kobierzyce, kwiecień 2018 - 1 miejsce kumite
Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa, marzec 2018 - 3 miejsce kumite
Śląska Liga Karate Dzieci i Młodzieży, Tarnowskie Góry, marzec 2018 - 1 miejsce kumite
Polska Liga Karate i Kickboxingu, Brzeszcze, luty 2018 - 3 miejsce kumite

rok 2017
Polska Liga Karate i Kickboxingu, Brzeszcze, grudzień 2017 - 1 miejsce kumite
IX Turniej Kumite, Jastrzębie Zdrój, listopad 2017 - 1 miejsce kumite
III Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Katowic, październik 2017 - 3 miejsce kata, 3 miejsce kumite
Międzynarodowy Turniej 5th Tataria CUP, Nowa Sarzyna, wrzesień 2017 - 3 miejsce kumite
Turniej o Puchar Burmistrza, Brzostek, czerwiec 2017 - 1 miejsce kumite, 1 miejsce kata
III Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2017 - 1 miejsce kumite, 2 miejsce kata
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski, Władysławów, maj 2017 - 2 miejsce kumite, 1 miejsce kata
Otwarte Mistrzostwa Czeskiej Republiki, Hostinne, maj 2017 - 1 miejsce kumite
III Sari CUP, Żory, kwiecień 2017 - 1 miejsce kumite, 3 miejsce kata
Turniej Ogólnopolski Bushi-do CUP, Starachowice, kwiecień 2017 - 1 miejsce kumite
Mistrzostwa Słowacji, Slovakian Open, Okolicna, marzec 2017 - 1 miejsce kumite
VII Ogólnopolski Turniej, Rudnik nad Sanem, luty 2017 - 3 miejsce kumite

rok 2016
Ogólnopolski Turniej o Puchar Tatr, Zakopane, grudzień 2016 - 2 miejsce kumite
Turniej Ogólnopolski, Adamówka, listopad 2016 - 2 miejsce kumite
II Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała, listopad 2016 – 1 miejsce kumite, 1 miejsce kata
Turniej o Puchar Józefowa, listopad 2016 – 3 miejsce kumite
Turniej Ogólnopolski, Ciechanów, październik 2016 - 3 miejsce kumite
Ogólnopolski Turniej, Ostrów Mazowiecka, maj 2016 - 1 miejsce kumite
Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2016 - 1 miejsce kumite, 3 miejsce kata
II Sari Cup, Żory, kwiecień 2016 – 1 miejsce kumite, 2 miejsce kata
Mazovia CUP Piaseczno, marzec 2016 - 1 miejsce kumite
Turniej o Puchar Zambrowa, marzec 2016 – 3 miejsce kumite, 1 miejsce kata

rok 2015
Sari Cup, Żory, listopad 2015 – 1 miejsce kumite
Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała, listopad 2015 – 3 miejsce kumite
Turniej o Puchar Józefowa, listopad 2015 – 3 miejsce kumite
Puchar Podkarpacia, Krosno, październik 2015 – 2 miejsce kumite
Galizia CUP, Leżajsk wrzesień 2015 - 1 miejsce kumite
Puchar Burmistrza, Chrzanów, maj 2015 – 1 miejsce kumite, 2 miejsce kata
Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2015 - 1 miejsce kumite
Mistrzostwa Węgier, Ensi Kupa ERD, kwiecień 2015 - 2 miejsce kumite
Mazovia CUP Piaseczno, marzec 2015 - 1 miejsce kumite

rok 2014
Tataria CUP, Nowa Sarzyna, czerwiec 2014 - 2 miejsce kumite
Mistrzostwa Rudy Śląskiej, maj 2014 - 3 miejsce kumite

Vanessa Wróbel, rocznik 2007, kyu 5.2

Vanessa Wróbel, rocznik 2007, kyu 5.2

rok 2020
XII Międzynarodowy Turniej CARBON CUP, Jastrzębie-Zdrój, listopad 2020 - 3 miejsce kumite
Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików, Włocławek, grudzień 2019 - 3 miejsce kumite
Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2019 - 1 miejsce kumite
Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2019 - 3 miejsce kata
IV Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2017 - 3 miejsce kata
Ogólnopolski Turniej pod patronatem Prezydenta Miasta Będzin, luty 2018 - 2 miejsce kata
III Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała, listopad 2017 – 3 miejsce kumite
III Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Katowic, październik 2017 - 1 miejsce kumite
Otwarty Turniej o Puchar Solny, Wieliczka, maj 2017 - 1 miejsce kumite
III Sari CUP, Żory, kwiecień 2017 - 1 miejsce kata

rok 2016
II Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała, listopad 2016 – 1 miejsce kumite, 1 miejsce kata
Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2016 - 1 miejsce kumite, 2 miejsce kata

rok 2015
Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała, listopad 2015 – 1 miejsce kumite, 1 miejsce kata
Galizia CUP, Leżajsk wrzesień 2015 - 1 miejsce kata
Puchar Burmistrza, Chrzanów, maj 2015 – 1 miejsce kata, 1 miejsce kata
Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2015 - 1 miejsce kumite

rok 2014
Turniej o Puchar Józefowa, listopad 2014 – 2 miejsce kumite

Karolina Kowalczuk, rocznik 2007, kyu 5.1

Karolina Kowalczuk, rocznik 2007, kyu 5.1

rok 2020
II Puchar Beskidów Karate Kyokushin,  październik 2020 - 2 miejsce kata
XI Junior KYOKUSHIN CUP KATA, Ząbki, czerwiec 2020 - 3 miejsce kata

rok 2019
Mini Challenger CUP, Chrząstowice, październik 2019 - 3 miejsce kata
Igor Blacha, rocznik 2007, kyu 6.1

Igor Blacha, rocznik 2007, kyu 6.1

rok 2020
XII Międzynarodowy Turniej CARBON CUP, Jastrzębie-Zdrój, listopad 2020 - 3 miejsce kumite
II Puchar Beskidów Karate Kyokushin,  październik 2020 - 1 miejsce kumite
40 Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików PZK, Katowice, październik 2020 - 3 miejsce kumite

rok 2019
Ogólnopolski Turniej Karate RANDORI CUP, Radomsko, listopad 2019 - 1 miejsce kumite formuła A
Ogólnopolski Turniej Karate RANDORI CUP, Radomsko, listopad 2019 - 3 miejsce kumite formuła B
Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2019 - 2 miejsce kata
Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2019 - 1 miejsce kumite
Mini Challenger CUP, Chrząstowice, październik 2019 - 2 miejsce kumite
Prestige CUP, Rzeszów, październik 2019 - 2 miejsce kumite
9th POLISH OPEN WKB, Leżajsk, wrzesień 2019 - 2 miejsce kumite
XII Mistrzostwa Europy 2019 All Japan, Győr, Węgry, maj 2019 - 2 miejsce kumite
XII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisław Śl., Wodzisław śląski, maj 2019 - 1 miejsce kumite
XX Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa, Józefów, maj 2019 - 2 miejsce kumite
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Wołów, marzec 2019 - 2 miejsce kumite
V Puchar Podbeskidzia Oyama Karate, Bielsko-Biała, marzec 2019 - 1 miejsce kumite
II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina, Będzin, marzec 2019 - 1 miejsce kumite
VIII Międzynarodowy Turniej, Rudnik nad Sanem, styczeń 2019 - 3 miejsce kumite

rok 2018
Polska Liga Karate Mamutpro Fighters, Brzeszcze, grudzień 2018 - 1 miejsce kumite
Puchar Europy WKB, listopad 2018, Warszawa - 3 miejsce kumite
Międzynarodowy Turniej IV Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2018 - 1 miejsce kumite
WKB Prestige Karate Cup, Rzeszów, październik 2018 - 2 miejsce kumite
Polish Open WKB Galizia CUP, Leżajsk, wrzesień 2018 - 3 miejsce kumite
I Metropolitarny Turniej Karate Kyokushin „Metropolia Cup 2018”, Katowice, czerwiec 2018 - 1 miejsce kumite
IV Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2017 - 2 miejsce kumite
VIII Turniej o Puchar Solny, Wieliczka, maj 2018 - 3 miejsce kumite
IV Ogólnopolski Turniej Sari Cup, Żory, kwiecień 2018 - 2 miejsce kumite
Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa, kwiecień 2018 - 3 miejsce kumite
Ogólnopolski Turniej pod patronatem Prezydenta Miasta Będzin, luty 2018 - 1 miejsce kumite

rok 2017
Polska Liga Karate i Kickboxingu, Brzeszcze, grudzień 2017 - 2 miejsce kumite





Paweł Cader, rocznik 2008, kyu 7.1

Paweł Cader, rocznik 2008, kyu 7.1

rok 2019
Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2019 - 3 miejsce kumite
V Puchar Podbeskidzia Oyama Karate, Bielsko-Biała, marzec 2019 - 1 miejsce kumite

rok 2018
Międzynarodowy Turniej IV Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2018 - 1 miejsce kumite
IV Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2017 - 2 miejsce kumite
IV Ogólnopolski Turniej Sari Cup, Żory, kwiecień 2018 - 3 miejsce kumite
Ogólnopolski Turniej pod patronatem Prezydenta Miasta Będzin, luty 2018 - 3 miejsce kumite

rok 2017

Polska Liga Karate i Kickboxingu, Brzeszcze, grudzień 2017 - 1 miejsce kumite
III Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała, listopad 2017 – 1 miejsce kumite
IV Ogólnopolski Turniej o Puchar Ziemi Koneckiej, listopad 2017, Końskie - 3 miejsce kumite
Polish Open Galizia CUP,  Leżajsk, czerwiec 2017 - 2 miejsce kumite
III Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2017 - 1 miejsce kumite
III Sari CUP, Żory, kwiecień 2017 - 1 miejsce kumite

rok 2016
Ogólnopolski Turniej o Puchar Tatr, Zakopane, grudzień 2016 - 3 miejsce kumite
II Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała, listopad 2016 – 1 miejsce kumite
Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2016 - 3 miejsce kumite



Grzegorz Dzierżawa, rocznik 2008, kyu 9.1

Grzegorz Dzierżawa, rocznik 2008, kyu 9.1

rok 2020
II Puchar Beskidów Karate Kyokushin,  październik 2020 - 2 miejsce kumite
40 Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików PZK, Katowice, październik 2020 - 3 miejsce kumite
III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina, Będzin, luty 2020 - 3 miejsce kumite

rok 2019
Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2019 - 1 miejsce kumite
Prestige CUP, Rzeszów, październik 2019 - 3 miejsce kumite
II Young Chikara Cup, Wadowice, marzec 2019 - 3 miejsce kumite
II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina, Będzin, marzec 2019 - 3 miejsce kumite
VIII Międzynarodowy Turniej, Rudnik nad Sanem, styczeń 2019 - 1 miejsce kumite

rok 2018
Międzynarodowy Turniej IV Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2018 - 2 miejsce kumite
WKB Prestige Karate Cup, Rzeszów, październik 2018 - 3 miejsce kumite

rok 2017

IX Turniej Kumite, Jastrzębie Zdrój, listopad 2017 - 3 miejsce kumite
VII Ogólnopolski Turniej, Rudnik nad Sanem, luty 2017 - 3 miejsce kumite


Tymoteusz Demczak, rocznik 2008, kyu 7.1

Tymoteusz Demczak, rocznik 2008, kyu 7.1

rok 2020

II Puchar Beskidów Karate Kyokushin,  październik 2020 - 3 miejsce kumite

Jakub Hołdyk, rocznik 2009, kyu 9.3

Jakub Hołdyk, rocznik 2009, kyu 9.3

rok 2020
XII Międzynarodowy Turniej CARBON CUP, Jastrzębie-Zdrój, listopad 2020 - 1 miejsce kumite
XXI Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa, październik 2020 - 1 miejsce kumite
III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina, Będzin, luty 2020 - 1 miejsce kumite

rok 2019
Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2019 - 2 miejsce kumite
9th POLISH OPEN WKB, Leżajsk, wrzesień 2019 - 3 miejsce kata
7th Tataria CUP, Nowa Sarzyna, czerwiec 2019 - 1 miejsce kumite
XX Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa, Józefów, maj 2019 - 3 miejsce kumite
V Puchar Podbeskidzia Oyama Karate, Bielsko-Biała, marzec 2019 - 1 miejsce kumite
II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina, Będzin, marzec 2019 - 2 miejsce kumite


rok 2018

Open Karate Tournament Sosnowiec Cup, Sosnowiec, grudzień 2018 - 1 miejsce kumite
X Turniej Karate Kyokushin, Jastrzębie-Zdrój, listopad 2018 - 1 miejsce kumite
Międzynarodowy Turniej IV Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2018 - 2 miejsce kumite
Polish Open WKB Galizia CUP, Leżajsk, wrzesień 2018 - 2 miejsce kumite
Polish Karate Tournament 6th Tataria CUP, Nowa Sarzyna, czerwiec 2018 - 1 miejsce kumite
IV Ogólnopolski Turniej Sari Cup, Żory, kwiecień 2018 - 2 miejsce kata, 1 miejsce kumite
Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa, marzec 2018 - 2 miejsce kumite
rok 2017
III Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała, listopad 2017 – 3 miejsce kumite
XVIII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza, Józefów, listopad 2017 - 1 miejsce kumite
VII Ogólnopolski Turniej, Rudnik nad Sanem, luty 2017 - 2 miejsce kumite



Miłosz Śliwa, rocznik 2010, kyu 5.1

Miłosz Śliwa, rocznik 2010, kyu 5.1

rok 2020
XII Międzynarodowy Turniej CARBON CUP, Jastrzębie-Zdrój, listopad 2020 - 3 miejsce kata
XII Międzynarodowy Turniej CARBON CUP, Jastrzębie-Zdrój, listopad 2020 - 3 miejsce kumite
XXI Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa, październik 2020 - 3 miejsce kata
XI Junior KYOKUSHIN CUP KATA, Ząbki, czerwiec 2020 - 1 miejsce kata
III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina, Będzin, luty 2020 - 2 miejsce kata

rok 2019
Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2019 - 2 miejsce kumite
Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2019 - 2 miejsce kata
9th POLISH OPEN WKB, Leżajsk, wrzesień 2019 - 1 miejsce kata
7th Tataria CUP, Nowa Sarzyna, czerwiec 2019 - 3 miejsce kata
7th Tataria CUP, Nowa Sarzyna, czerwiec 2019 - 2 miejsce kumite
Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza, Brzostek, czerwiec 2019 - 2 miejsce kumite
Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza, Brzostek, czerwiec 2019 - 1 miejsce kata
V Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2019 - 2 miejsce kumite
XX Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa, Józefów, maj 2019 - 3 miejsce kumite
II Young Chikara Cup, Wadowice, marzec 2019 - 2 miejsce kumite
II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina, Będzin, marzec 2019 - 1 miejsce kumite
II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina, Będzin, marzec 2019 - 1 miejsce kata
VIII Międzynarodowy Turniej, Rudnik nad Sanem, styczeń 2019 - 3 miejsce kumite
VIII Międzynarodowy Turniej, Rudnik nad Sanem, styczeń 2019 - 1 miejsce kata

rok 2018
Open Karate Tournament Sosnowiec Cup, Sosnowiec, grudzień 2018 - 1 miejsce kata
XI Turniej Karate Kyokushin, Gorzyce, listopad 2018 - 1 miejsce kata
Polish Open WKB Galizia CUP, Leżajsk, wrzesień 2018 - 2 miejsce kumite
Polish Karate Tournament 6th Tataria CUP, Nowa Sarzyna, czerwiec 2018 - 2 miejsce kumite
Metropolitarny Turniej Karate Kyokushin „Metropolia Cup 2018”, Katowice, czerwiec 2018 - 1 miejsce kumite, 3 miejsce kata
IV Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2017 - 2 miejsce kata
VIII Turniej o Puchar Solny, Wieliczka, maj 2018 - 3 miejsce kata
Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa, marzec 2018 - 3 miejsce kumite
Kacper Mrowiec, rocznik 2010, kyu 6.1

Kacper Mrowiec, rocznik 2010, kyu 6.1

Olivier Siuda, rocznik 2010, kyu 7.1

Olivier Siuda, rocznik 2010, kyu 7.1

rok 2020

II Puchar Beskidów Karate Kyokushin,  październik 2020 - 2 miejsce kumite


rok 2019

XI Międzynarodowy Turniej CARBON CUP 2019, Jastrzębie-Zdrój, listopad 2019 - 1 miejsce kumite

Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2019 - 2 miejsce kumite
Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza, Brzostek, czerwiec 2019 - 1 miejsce kumite
Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza, Brzostek, czerwiec 2019 - 2 miejsce kata
V Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2019 - 1 miejsce kumite
II Young Chikara Cup, Wadowice, marzec 2019 - 1 miejsce kumite


rok 2018

Międzynarodowy Turniej IV Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2018 - 2 miejsce kumite

IV Puchar Śląska, Ruda Śląska, maj 2017 - 3 miejsce kumite


rok 2017

III Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała, listopad 2017 – 1 miejsce kumite

Nela Dudzik, rocznik 2010, kyu 9.1

Nela Dudzik, rocznik 2010, kyu 9.1

Marcel Gancarski, rocznik 2011, kyu 5.1

Marcel Gancarski, rocznik 2011, kyu 5.1

rok 2020
XII Międzynarodowy Turniej CARBON CUP, Jastrzębie-Zdrój, listopad 2020 - 1 miejsce kata
XII Międzynarodowy Turniej CARBON CUP, Jastrzębie-Zdrój, listopad 2020 - 1 miejsce kumite
II Puchar Beskidów Karate Kyokushin,  październik 2020 - 2 miejsce kumite
II Puchar Beskidów Karate Kyokushin,  październik 2020 - 2 miejsce kata
XXI Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa, październik 2020 - 1 miejsce kumite

rok 2019
7th Tataria CUP, Nowa Sarzyna, czerwiec 2019 - 3 miejsce kumite
XX Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa, Józefów, maj 2019 - 3 miejsce kumite
V Puchar Podbeskidzia Oyama Karate, Bielsko-Biała, marzec 2019 - 3 miejsce kumite
II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina, Będzin, marzec 2019 - 3 miejsce kumite
VIII Międzynarodowy Turniej, Rudnik nad Sanem, styczeń 2019 - 1 miejsce kumite

rok 2018
Open Karate Tournament Sosnowiec Cup, Sosnowiec, grudzień 2018 - 1 miejsce kumite, 3 miejsce kata
X Turniej Karate Kyokushin, Jastrzębie-Zdrój, listopad 2018 - 3 miejsce kata
Międzynarodowy Turniej IV Grand Prix Beskidów, Wilkowice, październik 2018 - 1 miejsce kumite
Polish Open 8th WKB Galizia Cup, Leżajsk 29.09.2018 - 1 miejsce kumite
I Metropolitarny Turniej Karate Kyokushin "Metropolia Cup 2018", Katowice, czerwiec 2018 - 1 miejsce kumite, 2 miejsce kata
Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa, marzec 2018 - 3 miejsce kumite
Ogólnopolski Turniej pod patronatem Prezydenta Miasta Będzin, luty 2018 - 2 miejsce kumite
 
rok 2017
III Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała, listopad 2017 – 3 miejsce kumite
 
rok 2016
II Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała, listopad 2016 - 3 miejsce kumite
Stanisław Nędza, rocznik 2011, kyu 6.1

Stanisław Nędza, rocznik 2011, kyu 6.1

rok 2020
XII Międzynarodowy Turniej CARBON CUP, Jastrzębie-Zdrój, listopad 2020 - 3 miejsce kata
XII Międzynarodowy Turniej CARBON CUP, Jastrzębie-Zdrój, listopad 2020 - 3 miejsce kumite
II Puchar Beskidów Karate Kyokushin,  październik 2020 - 1 miejsce kumite

Dawid Zontek, rocznik 2011, kyu 9.3

Dawid Zontek, rocznik 2011, kyu 9.3

rok 2020
XII Międzynarodowy Turniej CARBON CUP, Jastrzębie-Zdrój, listopad 2020 - 2 miejsce kumite
II Puchar Beskidów Karate Kyokushin,  październik 2020 - 1 miejsce kumite
Hania Janusek, rocznik 2011, kyu 7.1

Hania Janusek, rocznik 2011, kyu 7.1

Nikodem Mołek, rocznik 2011, kyu 8.1

rok 2020
XII Międzynarodowy Turniej CARBON CUP, Jastrzębie-Zdrój, listopad 2020 - 3 miejsce kumite

Jan Szeliga, rocznik 2012, kyu 10.1

Jan Szeliga, rocznik 2012, kyu 10.1

rok 2020

II Puchar Beskidów Karate Kyokushin,  październik 2020 - 1 miejsce kumite

Malwina Korzus, rocznik 2012, kyu 9.1

Malwina Korzus, rocznik 2012, kyu 9.1

rok 2020
II Puchar Beskidów Karate Kyokushin,  październik 2020 - 1 miejsce kumite
Karol Poniedziałek, rocznik 2014, kyu 10.2

Karol Poniedziałek, rocznik 2014, kyu 10.2

Ta strona używa cookie

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgadzam się Polityka cookie