9/16/2018

Otwarte IV Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin, 27 października 2018r.

W tym roku Otwarte IV Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin odbędą się 27 października na hali GOSIR w Wilkowicach. Będzie się działo... Czy jesteście gotowi?

Shihan Sławomir Dubiel 5 dan, ma zaszczyt zaprosić reprezentację Waszego klubu na IV Otwarte Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin, które odbędą się 27 października 2018 roku Hali Widowiskowo-Sportowej GOSIR w Wilkowicach.

Turniej jest otwarty dla wszystkich organizacji karate kyokushin. Zawody we wszystkich kategoriach będą rozegrane w pełnych przepisach kyokushin.

Garść danych historycznych. Pierwsza edycja turnieju w 2015 roku zgromadziła 175 zawodników, kolejna druga edycja w roku 2016 przebiła magiczną barierę dwóch setek, zgromadziła bowiem 206 zawodników. Zeszłoroczna edycja była rekordowa - startowało 227 zawodników. Po raz pierwszy też wystąpili zawodnicy z zagranicy, z Łotwy i Ukrainy, tym samy turniej zyskał miano Międzynarodowego. A jak będzie w tym roku? Liczymy na rekord.

Zgłoszenia należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 22 października, do godz. 24.00. tylko i wyłącznie na formularzu excel, który możesz pobrać poniżej.

Pliki do pobrania:

A tak było w zeszłym roku:Oficjalny plakat:


Ta strona używa cookie

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgadzam się Polityka cookie