9/17/2019

V Międzynarodowe Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin

Wielkimi krokami zbliża się największa impreza karate kontaktowego na Podbeskidziu.

Wielkimi krokami zbliża się największa impreza karate kontaktowego na Podbeskidziu czyli V Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin, które odbędzie się już 26 października na hali GOSiR w Wilkowicach.

Na turniej zapraszamy wszystkie kluby kyokushin, bez względu na przynależność do organizacji. Zawody będą rozgrywane na 2 lub 3 matach - w zależności od ilości zgłoszonych zawodników.

W tym roku, obok turnieju głównego kumite, wprowadzamy turniej pomarańczowych pasów. Jest on przeznaczony dla początkujących zawodników (kyu 10 oraz kyu 9), którzy chcieliby rozpocząć bezpiecznie starty i sprawdzić się w walce z rywalami na podobnym poziomie zaawansowania. Konkurencja kata zostanie rozegrana bez podziału na stopień zaawansowania, z podziałem na grupy wiekowe.

Zarówno w turnieju głównym jak i w turnieju pomarańczowych pasów, ze względów bezpieczeństwa, zawężono bardzo kategorie wagowe - będzie ich aż 30 dla chłopców oraz 22 kategorie dla dziewcząt. Dzięki temu konfrontować będą się zawodnicy o zbliżonych wagach.

Wszystkie potrzebne pliki w tym komunikat turnieju znajdują się pod tym linkiem.

Serdecznie zapraszamy!

Poniżej prezentujemy plakat turnieju.


Ta strona używa cookie

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgadzam się Polityka cookie