11/13/2016

II Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin - relacja z turnieju

Relacja z turnieju II Grand Prix Beskidów, który odbył się 12 listopada 2016. Klasyfikacja drużynowa oraz komunikat końcowy.

W sobotę, 12 listopada, w Bielsku-Białej, odbył się II turniej z cyklu Grand Prix Beskidów. W zawodach wzięło udział 206 karateka z 20 klubów z całej Polski. W stolicy Podbeskidzia zawitały takie kluby: Rudzki KKK, Limanowski KKK, Siemianowicki KKK, Chrzanowski KKK, WKKK-Sypień Wrocław, Chorzowski KKK, UKS "Orzeł Katowice", TKKF "CZARNI" Katowice, KSW Bushi, BUDO Częstochowa, MUKS GIM2 Nysa, Klub Karate Katowice M. Krzak, UKS BUSHIDO przy TKKF SPARTAKUS, KSW Shogun ŻORY, TKKK- Zakopane, Skoczowski KKK, ŻCKK Shogun Żory 1980, Świętochłowicki KKK, Zabrzański KKK.

Organizatorem turnieju był Bielski Klub Karate Kyokushin kierowany przez sensei Sławomira Dubiela, sędzią głównym był shihan Zbigniew Zieliński.

Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach kata i kumite. Sam turniej przeprowadzony był bardzo sprawnie, a zwycięzcy kategorii, oprócz pucharów i dyplomów, otrzymali ciekawe nagrody rzeczowe.

Drużynowe zwycięstwo odniosła ekipa z Bielska, wyprzedzając Rudzki KKK oraz Limanowski KKK. Ponadto najlepszym zawodnikiem turniej został zawodnik z Bielska, Wojciech Zaniewski, który wygrał zarówno turniej kata jak i kumite. Szczegółowe wyniki w linku poniżej.

komunikat końcowy II Grand Prix Beskidów 2016

Turniej był transmitowany na żywo. W trakcie trwania relacji obserwowano nas w 15 krajach z 1426 lokalizacji. Największe zainteresowanie oczywiście z Polski, a potem Anglia, Norwegia i Niemcy oraz Rosja. Później już odstawały: Hiszpania, Gruzja, Indonezja, Islandia, Włochy, Niderlandy, Singapur, Słowacja, Turcja, USA.

fotorelacja

oficjalne otwarcie w technologii 360 stopni

zapis turnieju z 6 kamer - Mata A oraz Mata B - zmiana kamery bezpośrednio w odtwarzaczu w prawym dolnym rogu

Ta strona używa cookie

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgadzam się Polityka cookie