12/12/2016

XXXIII Puchar Polski seniorów Karate Kyokushin i XIII Puchar Polski juniorów i młodzików.

Cztery medale bielskich zawodników na Pucharze Polski w Ciechanowie. Zapraszamy na relację.

Zawodnicy Bielskiego Klubu Karate Kyokushin zakończyli sukcesem rok startowy 2016!

W dniu 10.12.2016 w Ciechanowie odbył się XXXIII Puchar Polski seniorów karate kyokushin i XIII Puchar Polski juniorów i młodzików. Do rywalizacji przystąpiło 308 zawodników reprezentujących 72 kluby.  Puchar Polski okazał się szczęśliwy dla czwórki naszych zawodników. Filip Wrzeszcz w kategorii kumite senior +90 kg zajął 3 miejsce, Paweł Grzędziński w kategorii -70 kg juniorów młodszych zajął również 3 miejsce.
Karol Gabryluk i Szymon Motyka uplasowali się w czołówce swoich kategorii zajmując miejsca 5-8.

Z kolei w rywalizacji kata, w kategorii juniorów młodszych, Kamil Kondysiak zajął 2 miejsce, a Alex Dubiel 3 miejsce.

Końcówkę sezonu 2016 Bielski Klub Karate Kyokushin zakończył udanym startem.
Czekamy na kolejne sukcesy na matach Polski i Europy w roku 2017.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.