5/28/2017

Udany występ na III Pucharze Śląska w Rudzie Śląskiej, 27.05.2017

Zawodnicy BKKK zaliczyli kolejny udany występ, tym razem na Trzecim Pucharze Śląska w Rudzie Śląskiej.

Ekipa BKKK zaliczyła kolejny udany występ, tym razem na trzeciej edycji Pucharu Śląska, który odbył się 27 maja 2017 w Rudzie Śląskiej.

tegorocznej edycji tego prestiżowego turnieju wzięła rekordowa liczba 366 zawodników z 27 ośrodków karate z całej Polski, którzy zmagali się w konkurencjach kata i kumite. Reprezentacja BKKK, składająca się z 20 zawodników, zdobyła łącznie 21 medali i zajęła drużynowo, wysokie, mocne 2 miejsce!

Zawodnicy BKKK wywalczyli łącznie 21 medali: 8 złotych, 6 srebrnych oraz 7 brązowych.