6/3/2017

Sześć medali na turnieju w Brzostku.

Czterech zawodników BKKK przywiozło 6 medali z turnieju w Brzostku - jak Oni to robią ?

Na kameralnym turnieju o Puchar Burmistrza miasta Brzostek, który odbył się w sobotę 3 czerwca, reprezentacja Bielskiego Klubu Karate Kyokushin składająca się z 4 zawodników przywiozła 6 medali: 3 złote, 1 srebrny oraz 2 brązowe. Tym samym nasza skromna ekipa zajęła drużynowo 4 miejsce.

Wojtek Zaniewski, drugi raz w swojej zawodniczej karierze wywalczył złoto w obu kategoriach - kata i kumite.
Wojtek Lach również dwukrotnie stawał na podium - wywalczył złoto w kumite oraz brąz w kata.
Iwo Styrna zajął drugie miejsce w kumite, a Maciej Zaniewski zakończył rywalizację w kumite na trzecim miejscu.

Gratulacje dla organizatora - UKS Kyokushin Karate w Brzostku pod kierownictwem sensei Tomasza Mendonia - zawody przebiegały bardzo sprawnie i zakończyły się wcześniej niż zapowiadał program. Za rok zawitamy do Was z większa ekipą!

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.