6/4/2017

Brązowy medal zawodnika BKKK na Mistrzostwach Polski Seniorów

Zawodnik BKKK Filip Wrzeszcz zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski w Sosnowcu

3 czerwca, w Sosnowcu, odbyły się 44 Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin. W tym roku w zmaganiach uczestniczyło 102 zawodników z 47 ośrodków karate z całej Polski zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Organizatorem Mistrzostw był Sosnowiecki Klub Karate Kyokushin, sędzią głównym shihan Andrzej Drewniak, sędzią technicznym shihan Jacek Czerniec.

Jedyny reprezentant Bielskiego Klubu Karate Kyokushin, Filip Wrzeszcz zdobył brązowy medal w kumite w kategorii +90kg.
Ponadto w konkurencji tameshiwari (rozbijanie desek) zajął wysokie piąte miejsce.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.