9/23/2017

10 medali na 5th TATARIA CUP w Nowej Sarzynie.

Aż 10 medali zdobyli zawodnicy BKKK w Nowej Sarzynie, na mocno obsadzonym międzynarodowym turnieju Tataria CUP.

Na matach w Nowej Sarzynie zmagało się ponad 200 zawodników reprezentujących 18 ośrodków karate, z takich państw jak Litwa, Łotwa, Ukraina oraz Polska.

Ostatecznie, w piątej edycji międzynarodowego turnieju Tataria Cup, wystartowało 16 zawodników BKKK. Karatecy z Bielska zdobyli łącznie 10 medali, w tym 7 w konkurencji kumite oraz 3 medale w kata.

W kata stanęli na podium wszyscy startujący: złoty medal zdobył Kamil Kondysiak, brązowe medale zdobyli Mateusz Janoszek oraz Wiktoria Gęsior.