12/22/2017

Brązowy medal Alexa na Mistrzostwach Polski Juniorów Karate Kyokushin.

16 grudnia 2017 roku, w Koszalinie, odbyły się Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin Młodzieżowców i Juniorów. Wzięło w nich udział ponad 150 zawodników z całej Polski. Ekipa Bielskiego Klubu Karate Kyokushin wystawiła czteroosobową reprezentację.

Zawodnicy z Bielska rywalizowali w konkurencji kata. W kategorii junior kobiet Wiktoria Gęsior ukończyła rywalizację na 9 miejscu. W kategorii młodzieżowców mężczyzn Paweł Grzędziński uplasował się tuż za podium, zajmując 4 miejsce.

W kategorii junior mężczyzn po pierwszej turze eliminacyjnej Alex uplasował się na 4 miejscu, a Kamil na 5 miejscu, do finału przeszło ośmiu zawodników. W rundzie finałowej nasi nasi zawodnicy poprawili wynik i przesunęli się o jedno oczko w górę: tym samym Kamil Kondysiak zajął 4 miejsce, a Alex Dubiel został brązowym medalistą Mistrzostw Polski.