6/28/2021

VII Turnieju Karate Kyokushin „SARI CUP”

Siedmiu wspaniałych!

26 czerwca odbyły się ostatnie zawody przed wakacjami. W SARI CUP wzięło udział 330 zawodników z 38 klubów. Bielski Klub Karate Kyokushin reprezentowała siódemka zawodników: Miłosz Śliwa, Nikodem Mołek, Sebastian Pienda, Stanisław Nędza, Dawid Zontek, Filip Madzia i Tymoteusz Demczak. Zdecydowanie ten dzień należał do Miłosza który zajął 1 miejsce w konkurencji kata i kumite. Doskonale spisał się także Nikodem który po wygraniu 4 walka zajął 1 miejsce w kumite. Filip i Sebastian po świetnych walkach finałowych zajęli 2 miejsca w konkurencji kumite. Staszek, Dawid i Tymek wygrali swoje pierwsze walki lecz nie udało im się awansować do strefy medalowej pomimo doskonałej postawy.

Na zakończenie należy zauważyć że świetne przygotowanie pozwoliło nielicznej reprezentacji naszego klubu zająć 5 miejsce w klasyfikacji generalnej na 38 klubów. Pokazuje to jak dobrą pracę wykonują zawodnicy na treningach z shihanem Sławkiem.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.