6/15/2021

III Puchar Beskidów Karate Kyokushin

Było pięknie

12 czerwca 2021 w Hali  Widowiskowo-Sportowej BKS „STAL” odbył się III Puchar Beskidów w karate Kyokushin. Na turniej zjechało 198 zawodników z 16 ośrodków z całej Polski. Nasz klub reprezentowało blisko 40 zawodników, ich doskonała postawa pozwoliła zająć nam I miejsce drużynowo z bardzo dużą przewagą punktową nad drugą ekipą.

Wielkie podziękowania należą się naszemu shihanowi Sławkowi za przygotowanie zawodników i za doskonałą organizację turnieju. Oczywiście turniej ten nie mógł by się odbyć bez licznych sponsorów którzy to wsparli nas i dzięki nim zawodnicy otrzymali wspaniałe medale i puchary a także rzeczowe nagrody. Główny sponsor wydarzenia: Honda KEMAG oraz sponsorzy tytularni: Jumpownia Ninja Part Bielso-Biała, Tychy, MSLab, Kamień Bielsko, Aqua nasza woda, Burian Transport Logistic, STONE stoliki kawowe, SC Beauty Clinic Bielsko-Biała, Automotiv Logistic Poland, Hotel Alpin Szczyrk.

Na koniec należą się podziękowania rodzicom i innym osobom które pomagały przy przygotowaniu całego turnieju, dzięki wam całe zawody przebiegły sprawnie i choć zdarzyły się małe wpadki to nie zmienią one doskonałego obrazu całej imprezy.

Do zobaczenia jesienią w Wilkowicach na GP Beskidów.

Osu

Ta strona używa cookie

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgadzam się Polityka cookie